You are an original Chardonnay
Alleen in de winkel
- Een lekker boterige, volle maar zeker niet zware chardonnay
- Lekker bij: een romige caesarsalade of lekkere pasta
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 13.0%
Extra informatie
Het `boterige¿ smaakje in deze wijn is uiteraard niet toegevoegd, het is een natuurlijke smaak die ontstaat tijdens de fermentatie van het druivensap; door onder meer timing en temperatuur kan de wijnmaker er meer of minder de nadruk op leggen. Door de wijn in contact te brengen met eikenhout (dat geeft die smaak van vanille en specerijen) kan de wijnmaker het boterige nog wat accentueren. In dit geval geeft het een aangename smaak die een beetje doet denken aan fudge of boterbabbelaars. Met het frisse karakter heeft de wijnmaker een vriendelijke wijn gemaakt.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, geconcentreerde druivenmost, koolstofdioxide, conserveermiddelen en antioxidanten: sulfieten, kaliummetabisulfiet (sulfieten), kaliumsorbaat; stabilisator: carboxymethylcellulose; zuurteregelaar: L(+)-wijnsteenzuur. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 76 kJ (316 kcal) |
| Vet | 0,02 g |
| waarvan verzadigd | 0,02 g |
| Koolhydraten | 0,07 g |
| waarvan suikers | 0,07 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
South Africa
Western Cape
Contactgegevens
Leverancier
Origin Wine
Old Bottelary Rd, Koelenhof 7599, South Africa
info@originwine.co.zahttps://www.origin.wine/