You are an original Fruity rose
75 cl
Alleen in de winkel
Een rosé uit Zuid-Afrika van de druif pinotage. Met de geur en smaak van aardbeien en bessen is het een fruitige en toegankelijke rosé. Drink ¿m gekoeld op een terrasje of bij een zomerse lunch.
- Met de geur en smaak van aardbeien en bessen
- Het is een fruitige en toegankelijke rosé
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 12.0%
Extra informatie
Het kruisen van druiven is zo oud als de wijnbouw zelf. Pinotage is in Zuid-Afrika ruim honderd jaar geleden gecreëerd door pinot noir en cinsault te kruisen. Cinsault stond toen bekend onder de naam hermitage, vandaar de naam. Je kunt van deze druif stevige en rijke wijnen maken, maar hij is ook geschikt om extra fruitige rosé van te maken.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 337 kJ (80 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
South Africa
Western Cape
Contactgegevens
Leverancier
Origin Wine
Old Bottelary Rd, Koelenhof 7599, South Africa
info@originwine.co.zahttps://www.origin.wine/