Stëlz Hard drinks elftal pack & voorspelshirt
2,5 l
Alleen in de winkel
Het wk vier je samen met stelz! In het stelz wk pack vind je 5 blikken stelz hard lemonade orange, 5 blikken stelz hard iced tea peach en een stelz voorspelshirt.
- Limited edition
- Inclusief stelz voorspelshirt
- Geen suiker, geen koolhydraten en glutenvrij
- 4,5% alcohol
Omschrijving
- STËLZ Hard Lemonade Orange 25cl
- Alcoholpercentage:
- 4.5%
Inhoud en gewicht
250 Milliliter
250ML
Kenmerken
- Aluminium Gesamtverband der Aluminiumindustrie
- Recyclebaar
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 104 kJ (25 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,05 g |
Gebruik
Drink verantwoord. Not for children and pregnant women.
Contactgegevens
Leverancier
STËLZ B.V.
Weteringschans 94, 1017XS Amsterdam, the Netherlands
https://www.drinkstelz.com/STELZ_INTSTELZ_INTAanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder