Bozu Hard iced tea peach met shirt 12-pack
3 l
Alleen in de winkel
12-pack peach met exclusief bozu oranje shirt. Perfect voor al je oranje-momenten door het jaar heen. Limited edition, dus pak m zolang de voorraad strekt!
- Hard iced tea
Omschrijving
- Alcoholhoudende mixdrank met thee-extract en perzik-hibiscussmaak
- Alcoholpercentage:
- 4.5%
Inhoud en gewicht
25 Centiliter
Kenmerken
- Aluminium Gesamtverband der Aluminiumindustrie
Ingrediënten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 107 kJ (26 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
- Serveren:
- Serve ice cold!
Bewaren
Ten minste houdbaar tot: zie bodem
Contactgegevens
Leverancier
BOZU Beverages BV
Lübeckweg 2 Groningen The Netherlands
https://www.drinkbozu.com/Instagram: drinkbozuAanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder