1
30 g
Knorr Airfryer mix voor Koreaanse kip
30 g
Alleen in de winkel
1
30 g
Omschrijving
- Droge mix voor gepaneerde kipstukjes uit de air fryer
Inhoud en gewicht
30 Gram
- Portiegrootte:
- 1 portie = 112 g
- Aantal porties:
- 3
Ingrediënten
Ingrediënten: Aroma's, smaakversterkers (E621, E631, E627), suiker, knoflook, zetmeel, sojasaus (zout, SOJABOON, maltodextrine, TARWE), mineraalzout (kalium), kaaspoeder (Cheddar (MELK), kaas (MELK), MELKweipoeder), geroosterde ui, geleermiddel (guargom), wortel, zeewier, palmolie, voedingszuren (citroenzuur, melkzuur), zout, paprikapoeder, peper, cayennepeper. Kan ROGGE, GERST, HAVER, EI, SELDERIJ, MOSTERD bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Soja, Glutenbevattende Granen, Tarwegluten, Melk
- Kan bevatten:
- Gerstgluten, Haver, Selderij, Eieren, Mosterd, Roggegluten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 923 kJ (221 kcal) |
| Vet | 9,7 g |
| waarvan verzadigd | 1,3 g |
| Koolhydraten | 2,8 g |
| waarvan suikers | 1,2 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 30 g |
| Zout | 1,7 g |
Gebruik
- Bereiding Meerdere bereidingsinstructies, zie etiket:
- Toe te voegen 400 g kipfilet (in stukjes van 3x3 cm) 2 el olie 1. Verwarm de air fryer voor op 180 °C. Meng de kipstukjes in een kom met 2 el olie. 2. Strooi de Knorr mix op een bord. Verdeel de mix gelijkmatig over de kipstukjes. Besprenkel ze met nog 2 el olie. 3. Leg de kipstukjes in het mandje van de air fryer en bak ze in 10-12 min. tot ze goudbruin, knapperig en gaar zijn.