4
500 g
AH Chinese saté ajam met bami
Alleen in de winkel
4
500 g
minimaal 6 dagen houdbaar
Omschrijving
- Maaltijd met 50% bami en 50% satésaus met gegaarde kip
- Met 2,5% ham
Inhoud en gewicht
500 Gram
- Portiegrootte:
- 500 gram
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: Bami: water, durum tarwegriesmeel, groente (13% prei, ui), 8, 5% scharrelei, plantaardige olie (raap, sesam), 3% varkensvlees, 1% mechanisch gescheiden varkensvlees, 0, 9% rode chilipeper, knoflook, zout, suiker, aardappelzetmeel, natuurlijke aroma's, specerijen, gember, citroengras, komijnextract, azijn, citrusvezel, citroensapconcentraat, gedroogde glucosestroop, varkenshemoglobine. Satésaus met kip: water, 25% kippenvlees, 13% pinda, tomatenpuree, suiker, ui, gemodificeerd maïszetmeel, zout, gember, azijn, natuurlijke aroma's (schaaldieren), plantaardige olie (sesam, raap), mageremelkpoeder, melasse, 0, 4% rode chilipeper, specerijen, knoflook, dextrose, citroensap, geraspte kokos, sojaboon, tarwe, wortel, gehydrolyseerd plantaardig eiwit (maïs, raap, zonnebloem), aardappelzetmeel, rozemarijnextract, citrusvezel.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Schaaldieren, Eieren, Melk, Pinda's, Sesamzaad, Glutenbevattende Granen, Soja, Lactose, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Noten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 670 kJ (160 kcal) |
| Vet | 7 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 4 g |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 1,5 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Voedingsvezel | 1,5 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,8 g |
Gebruik
Ondanks zorgvuldig fileren kan een botje in de kip achtergebleven zijn.
- Bereiding:
- verwijder de wikkel. Magnetron (700 Watt): prik enkele gaatjes in de folie en verwarm de maaltijd 6 minuten. Na bereiding 1 minuut laten staan.
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen. Binnen 1 gebruiken.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde. Te consumeren uiterlijk op de vermelde datum, mits gekoeld bewaard (max. 7°C).
Herkomst
Geproduceerd in: België