1
10 x 30 g
AH Vissticks
10 x 30 g·Prijs per KG € 4,30
Alleen in de winkel
1
10 x 30 g
Omschrijving
- Vissticks
- Alaska koolvis (Theragra chalcogramma) gevangen met trawlnetten in het Noordwestelijk en/of Noordoostelijk gedeelte van de Stille Oceaan., Diepvries
- De koolvis in dit product komt uit een visserij die onafhankelijk gecertificeerd is volgens de MSC-standaard voor een goed beheerde en duurzame visserij. www.msc.org/nl MSC -C-50086
Inhoud en gewicht
300 Gram
- Portiegrootte:
- 100 gram
- Aantal porties:
- 3
Kenmerken
- MSC
- Melkvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: 65% koolvis, tarwebloem, plantaardige olie (zonnebloem, raap), water, aardappelzetmeel, zout, gist, dextrose.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Vis, Glutenbevattende Granen, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Weekdieren
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 765 kJ (180 kcal) |
| Vet | 8 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| waarvan onverzadigd | 6,5 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 2,5 g |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 4 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezel | 1 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 1 g |
Gebruik
Graatvrij: ondanks zorgvuldig fileren kan onbedoeld een graatje in de vis achtergebleven zijn.
- Bereiding:
- niet ontdooien voor gebruik. Oven (220°C): leg de vissticks op een met bakpapier beklede bakplaat en bak in het midden van een voorverwarmde oven in 13-14 minuten goudbruin en gaar. Halverwege keren. Koekenpan: verhit vloeibare margarine en/of (olijf)olie en bak de vissticks op matige temperatuur in 5-8 minuten goudbruin en gaar. Regelmatig keren.
Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen
MSC logo
Bewaren
In het vriesvak -12°C** 2 weken na aankoop. In diepvries -18°C*** zie houdbaarheidsdatum.Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.Ten minste houdbaar tot einde: zie zijkant.