1
140 g
AH Tapenade v zongedroogde tomaten
140 g·Prijs per KG € 12,07
Alleen in de winkel
1
140 g
Omschrijving
- Tapenade met zongedroogde tomaat
Inhoud en gewicht
140 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: 39% zongedroogde tomaat, plantaardige olie (zonnebloem, olijfolie), 13% tomaat, 9% tomatenpuree, 5% tomatensap, water, suiker, knoflook, groene olijf, azijn, zout, verdikkingsmiddel (guarpitmeel, xanthaangom), witte peper, voedingszuur (citroenzuur), aroma. Gemaakt in een bedrijf waar ook pinda's en noten worden verwerkt.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 945 kJ (225 kcal) |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 1,5 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Eiwitten | 4,5 g |
| Zout | 2,3 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 5,5 g |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 4 g |
| Voedingsvezel | 3,5 g |
Gebruik
Tenminste houdbaar tot einde: zie deksel. Koel, donker en droog bewaren. Na openen gekoeld bewaren (max 7 graden). Beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
Albert Heijn B.V.
Provincialeweg 11 1506 MA Zaandam, Nederland