2
250 g
Delicata paaseitjes praline melk
250 g·Prijs per KG € 10,76
Alleen in de winkel
2
250 g
Na levering
minimaal 16 dagen houdbaar
Omschrijving
- Melkchocolade-eitjes gevuld met 50% hazelnootpraliné
- Door de inkoop van UTZ gecertificeerde cacao, steunt Albert Heijn duurzame cacaoteelt. UTZ gecertificeerde boeren gebruiken betere landbouwmethodes, met
- respect voor mens en natuur. www.utz.org
Inhoud en gewicht
250 Gram
- Portiegrootte:
- 7,5 gram
- Aantal porties:
- 34
Kenmerken
- UTZ
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, 21% hazelnoot, cacaoboter, cacaomassa, vollemelkpoeder, emulgator (sojalecithine), natuurlijk vanillearoma.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Noten, Soja, Lactose, Hazelnoot
- Kan bevatten:
- Eieren, Glutenbevattende Granen, Amandel, Tarwegluten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.395 kJ (575 kcal) |
| Vet | 39 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 19 g |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| waarvan suikers | 46 g |
| Voedingsvezel | 4 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0,1 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot: zie zijkant. Koel, donker en droog bewaren.