1
450 g
AH Biologisch AH Bio Bladspinazie a la creme dbl 450 g
450 g·Prijs per KG € 3,16
Alleen in de winkel
1
450 g
Omschrijving
- Biologische bladspinazie a lacreme
Inhoud en gewicht
450 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: 82% spinazie, 13% ROOM (LACTOSE, MELKEIWIT), rijstzetmeel, zout, verdikkingsmiddel (guarpitmeel), nootmuskaat, peper
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 45 kcal |
| Eiwitten | 2 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan suikers | 1,5 g |
| Vet | 2,5 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Voedingsvezel | 2,5 g |
| Natrium | 0,27 g |
| Zout | 0,7 g |
Gebruik
- Bereiding:
- (700 Watt): Verwarm een portie spinazie a la creme in een afgedekte, voor de magnetron geschikte schaal gedurende 3 minuten, even doorroeren en vervolgens nog 2 minuten verwarmen. Verwarm de spinazie a la creme in een pan op matige temperatuur onder af en toe roeren.
Bewaren
Bewaren: In het vriesvak -12c** 1 maand na aankoop. In diepvries -18c*** zie houdbaarheidsdatum. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.
Contactgegevens
Leverancier
Albert Heijn B.V.