Omschrijving
- Kwarktopping van zaden, noten en quinoa.
Inhoud en gewicht
105 Gram
- Aantal porties:
- 7
Ingrediënten
Ingrediënten: gebroken lijnzaad (35%), AMANDEL (19%), gepofte quinoa (15%), PISTACHE (15%), hennepzaad (8%), SESAMzaad (8%). Kan hazelnoot,walnoot, cashew, pecannoot, paranoot en macadamia bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Noten, Amandel, Pistachenoot, Sesamzaad
- Kan bevatten:
- Hazelnoot, Walnoot, Cashewnoot, Pecannoot, Paranoot, Macadamianoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.290 kJ (547 kcal) |
| Vet | 41 g |
| waarvan verzadigd | 3,7 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan suikers | 2,3 g |
| Voedingsvezel | 14 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0,04 g |
Gebruik
Schudden voor gebruik.
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/batchnr: zie bodem.