AH OerDesem spelt tarwe boekweit heel gesn
Alleen in de winkel
- Rijk gedecoreerd met sesam en maanzaad voor een nootachtige bite
- Boekweit geeft het brood een extra spekkig kruim
- Gemaakt met tarwe van Nederlandse bodem
- Bron van vezels
Omschrijving
- Heel bruin spelttarweboekweit desembrood
Inhoud en gewicht
800 Gram
- Portiegrootte:
- 35 gram
- Aantal porties:
- 23
Kenmerken
- 3-6 gr vezels/100 gram
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: 24% tarwebloem, water, 22% volkoren speltmeel (tarwe), 9, 1% tarwezuurdesem, 8, 6% speltbloem (tarwe), 8, 5% geëxtrudeerd boekweitmeel, sesamzaad, tarwegluten, gejodeerd zout, maanzaad, 0, 5% volkoren tarwemeel, bakkersgist, 0, 3% tarwemoutmeel, koolzaadolie, meelverbeteraar (ascorbinezuur [E300]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0, 89g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Glutenbevattende Granen, Speltgluten, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Noten, Soja, Mosterd, Gerstgluten, Haver, Lactose, Lupine, Roggegluten, Amandel
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.088 kJ (257 kcal) |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan verzadigd | 0,4 g |
| waarvan onverzadigd | 2,1 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan suikers | 0,8 g |
| Voedingsvezel | 4,9 g |
| Eiwitten | 9,8 g |
| Zout | 0,9 g |
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 1 maanden gebruiken. Voor gebruik ontdooien.Verkoopdatum: Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Droog bewaren.