Omschrijving
- Voorgebakken witte tarwe-naanbroden
- met 8,3% honing en 1,7% rode chili
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 13 gram
- Aantal porties:
- 12
Kenmerken
- Vegetarisch
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: tarwebloem, honing, raapolie, gist, suiker, extra vierge olijfolie, azijn, rode chili, gefermenteerde tarwebloem, water, rijsmiddel (natriumcarbonaten [E500]), zuurteregelaar (citroenzuur [E330]), zout, calcium, tarwezetmeel, vitaminen (B3, B1, foliumzuur), ijzer. Waarvan toegevoegde suikers 12g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,25g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwe
- Kan bevatten:
- Soja, Gerst, Haver, Spelt, Rogge
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.374 kJ (325 kcal) |
| Vet | 5,9 g |
| waarvan verzadigd | 0,9 g |
| waarvan onverzadigd | 5 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Voedingsvezel | 3,3 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 0,5 g |
Gebruik
- Bereiding:
- verwijder de verpakking. Bestrooi met water. Grill: grill de broodjes in 1-2 minuten gaar. Oven (200°C): verwarm de broodjes 2-3 minuten in het midden van een voorverwarmde oven.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel en droog bewaren.