4
1,32 l
Heineken Ultimate 0.0 4-pack
Alleen in de winkel
4
1,32 l
- Categorie:gebrouwen alcoholvrije drank
- Verfrissenddoorfruitige tonen,eenlicht hoparoma en subtielmoutigebody
- Alcoholpercentage: 0.0%
- Blik 330ml
Omschrijving
- Gebrouwen alcoholvrije drank van koolzuurhoudend water met gerstemout.
- Zero calorieën. Zero suiker.
- Alcoholpercentage:
- 0.0%
Extra informatie
Al meer dan 150 jaar maakt een onverzettelijke toewijding aan puurheid en kwaliteit, Heineken het meest iconische biermerk ter wereld.heinekeninnoveertom uitzonderlijkemomenten verfrissend toegankelijk te maken voor iedereen, welke keuzes zij ook maken. Want wij geloven dat hoe verfrissender je sociale leven is, hoe waardevoller het wordt.onzemeesterbrouwershebben hun uitgebreide expertise ingezet om het best mogelijke gebrouwen alcoholvrije drank te brouwen met uitsluitend natuurlijke ingredienten. Het resultaat is eenheineken0.0 ultimate, datis gebrouwen voor zowel bierliefhebbers als niet?bierdrinkers.heineken is gekoeld op een temperatuur tussen de 2-5 graden het allerlekkerst.
Inhoud en gewicht
330 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, GERSTEMOUT, natuurlijk aroma, acaciagom, melkzuur, hopextract.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Gerst
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 5 kJ (1 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0,2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
Contactgegevens
Leverancier
HEINEKEN Consumentenservice
Antwoordnummer 19090, 2300 VD Zoeterwoude
Aanvullende informatie
- Afleverstatus:
- Uitsluitend voor 18 jaar of ouder