4
290 g
AH Smoothiefruitdruif peer blauwe bes.
290 g·Prijs per KG € 17,21
Alleen in de winkel
4
290 g
Na levering
minimaal 2 dagen houdbaar
Deze smoothie maak je met vers fruit en dat proef je! Voeg alleen nog magere kwark toe aan deze fruitmix met zaden en pitten en je hebt in een handomdraai een heerlijke smoothie! Heerlijk voor ieder moment van de dag: ontbijt, lunch of tussendoor. Alleen even pureren!
- Zelf toevoegen: 150 gram magere kwark of een plantaardig alternatief
- Bereidingswijze: Voeg 150 gram magere kwark en de inhoud van het sachet toe. Pureer met een staafmixer tot de gewenste dikte. Voeg eventueel wat water toe indien de smoothie te dik is.
- 2 porties
- Gekoeld bewaren
Omschrijving
- Mix van fruit, zaden en pitten
- met druif, peer, blauwe bes en zaden- en pittenmix
Inhoud en gewicht
290 Gram
- Portiegrootte:
- 220 milliliter
- Aantal porties:
- 2
Kenmerken
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: fruit (43% druif, 36% peer, 16% blauwe bes), 1,6% chiazaad (Salvia hispanica), 1,3% lijnzaad, 1,1% pompoenpit, 1,1% zonnebloempit, antioxidant (calciumascorbaat [E302]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 milliliter en waarvan toegevoegd zout 0g per 100 milliliter
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 312 kJ (74 kcal) |
| Vet | 1,6 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| waarvan onverzadigd | 1,2 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 8,8 g |
| Voedingsvezel | 2 g |
| Eiwitten | 3,9 g |
| Zout | 0,03 g |
Gebruik
- Bereiding:
- voeg 150 gram magere kwark en de zaden- en pittenmix toe en pureer met een staafmixer tot de gewenste dikte. Voeg eventueel wat water toe indien de smoothie te dik is. Vervang voor een veganistisch alternatief de magere kwark door een plantaardige variant.
Bewaren
Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum. Na openen beperkt houdbaar.