Sample Nutella
25 g
Alleen in de winkel
Omschrijving
- Hazelnootpasta met cacao.
Inhoud en gewicht
1 Stuks
- Portiegrootte:
- Per portie 15 g
Kenmerken
- Conformité Européenne (CE) – EU Conformance
Ingrediënten
Ingrediënten : suiker, palmolie, HAZELNOTEN 13%, magere MELKPOEDER 8,7%, magere cacao 7,4%, emulgatoren : lecithinen [SOJA] ; vanilline.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Noten, Hazelnoot, Melk, Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.252 kJ (539 kcal) |
| Vet | 31 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 56 g |
| Eiwitten | 6,3 g |
| Zout | 0,11 g |
Bewaren
Droog en uit de warmte bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
FERRERO B.V.
Ferrero B.V. – Westbroek 58, NL-4822 ZW Breda (EU)
Consumer Service NL/LUX: 00800 2104 2104 GRATIShttps://www.nutella.com/