3
105 g
Upfront Kwarktopping framboos zwarte bes
105 g·Prijs per KG € 38,00
Alleen in de winkel
3
105 g
Je ontbijt net een beetje lekkerder maken? met de upfront kwarktopping voeg je gedroogde framboos en zwarte bes toe over je ontbijt.
- Gedroogde framboos en zwarte bes voor jou voorgemixt
- Lekker over je kwark of de upfront oats
Omschrijving
- Kwarktopping op basis van lijnzaad, quinoa en vruchten.
Inhoud en gewicht
105 Gram
- Aantal porties:
- 7
Ingrediënten
Ingrediënten: gebroken lijnzaad (43%), gepofte quinoa (15%), pompoenpitten, zonnebloempitten, gevriesdroogde framboosstukjes (8%), gevriesdroogde zwarte bes (8%)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.013 kJ (481 kcal) |
| Vet | 32 g |
| waarvan verzadigd | 3,7 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan suikers | 6,4 g |
| Voedingsvezel | 20 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 0,04 g |
Gebruik
Schudden voor gebruik.
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/batchnr: zie bodem.