Een afbeelding van Etos Hoest bruistabletten acetylcysteïne

Etos Hoest bruistabletten acetylcysteïne

Geneesmiddel - 10 stuks

Alleen in de winkel

10 stuks
  • We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent. Lees voor gebruik de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Etos Hoest Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
bruistablet

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: acetylcysteïne, 600, mg. Hulpstof: citroenaroma, , citroenzuur (E330), , lactose, Dit middel bevat lactose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit middel inneemt., mannitol (E421), Dit geneesmiddel bevat mannitol (E421). Dit kan een licht laxerende werking hebben., natriumcarbonaat (E500), , natriumwaterstofcarbonaat (E500), , trinatriumcitraatdihydraat (E331), , natriumcyclamaat (E952), , saccharoïde natrium (E954), .




0