Koken met dit product
Omschrijving
- Crackers
- met 0,9% zeezout en 0,8% zwarte peper
Inhoud en gewicht
125 Gram
- Portiegrootte:
- 25 gram
- Aantal porties:
- 5
Kenmerken
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: tarwebloem, aardappelvlok, zonnebloemolie, rijstzetmeel, tarwegluten, glucosestroop, rijstebloem, zeezout, zwarte peper, zout, emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren [E471]), rijsmiddel (ammoniumcarbonaten [E503]), zuurteregelaar (melkzuur [E270]). Waarvan toegevoegde suikers 1,7g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,7g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Soja, Lactose, Amandel, Hazelnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.919 kJ (456 kcal) |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 1,5 g |
| waarvan onverzadigd | 14 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezel | 3,9 g |
| Eiwitten | 9,4 g |
| Zout | 1,8 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie zijkant. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. De verpakking goed sluiten na gebruik.
