2
255 g
Verkade Crunchy haverkoek
2
255 g
- Knapperige haverkoek
- Rijk aan vezels
- Zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen
Koken met dit product
Omschrijving
- Haverbiscuits.
Extra informatie
Al vanaf 1886 staat alles bij Verkade in het teken van het maken van echt lekkere koek en chocolade voor miljoenen Nederlanders. Voor ieder wat wils - en een echt lekkere haverkoek mag daar natuurlijk niet ontbreken. Zo geniet je verantwoord en vol smaak.verkade is opgericht in zaandam in 1886.
Inhoud en gewicht
17 Stuks. 255 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Volkoren HAVERvlokken 39%, volkoren TARWEmeel 23%, palmolie, suiker, gedeeltelijk geïnverteerde suikerstroop, rijsmiddelen (natriumcarbonaten, ammoniumcarbonaten), zout Kan ANDERE GLUTENBEVATTENDE GRANEN bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.967 kJ (470 kcal) |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 8,8 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Voedingsvezel | 6,4 g |
| Eiwitten | 7,2 g |
| Zout | 0,8 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Herkomst
Geproduceerd in Verenigd Koninkrijk.

