Omschrijving
- Gomproduct met fruitsmaak
Inhoud en gewicht
8 Stuks. 140 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Glucosestroop, suiker, water, druivensap, gelatine, voedingszuur (citroenzuur), verdikkingsmiddel (pectine), aroma, concentraat (vlierbes), glansmiddel (carnaubawas), kleurstoffen (curcumine, briljantblauw FCF, paprika-extract)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.399 kJ (330 kcal) |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 51 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 0,03 g |
Contactgegevens
Leverancier
Perfetti Van Melle Benelux B.V.
P.O. Box 3000, 4800 DA Breda The Netherlands
https://www.lookolook.nl/