2
115 g
Chupa Chups Mads fruits
115 g·Prijs per KG € 21,65
2
115 g
Chupa chups mads, kubusvormige bites met een crunchy buitenkant en een zachte, fruitige binnenkant. Feel the madsness!
- Fruitsmaak
- Crunchy vanbuiten, zacht vanbinnen
- Leuk om uit te delen of voor thuis in de snoeppot
Omschrijving
- Gomproducten met een Krokant Laagje, Fruitsmaak.
Inhoud en gewicht
43 Stuks. 115 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Dextrose, suiker, glucosestroop, voedingszuren (appelzuur, citroenzuur), zetmeel, gelatine, geleermiddel (arabische gom), stabilisator (sorbitolstroop), aroma's, kleurstoffen (curcumine, bèta-caroteen, karmijn, briljantblauw FCF), glansmiddel (bijenwas) Kan TARWE bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.410 kJ (332 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 69 g |
| Eiwitten | 1,9 g |
| Zout | 0,02 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.