4
93.6 g
Mentos Gum Vibes spearmint
Alleen in de winkel
4
93.6 g
- Soft gum: smaak komt snel vrij en blijft extra lang lekker
- In een handige pot
- Suikervrije kauwgom
Omschrijving
- Kauwgum met zoetstoffen, spearmintsmaak.
- Sugar free
- Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Bevat een bron van fenylalanine.
Inhoud en gewicht
40 Stuks. 94 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: Zoetstoffen (xylitol, sorbitol, maltitolstroop, aspartaam, sucralose), gombasis, verdikkingsmiddel (arabische gom), aroma's, emulgatoren (lecithine, SOJALECITHINE), concentraten (saffloer, citroen), antioxidant (E321), glansmiddel (carnaubawas), kleurstof (briljantblauw FCF)
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 692 kJ (166 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 65 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,13 g |
Gebruik
Open here Waarschuwing: sluiting kan loskomen en verstikkingsgevaar veroorzaken. Niet gebruiken wanneer de buitenste, plastic omverpakking ontbreekt of beschadigd is.
Contactgegevens
Leverancier
Perfetti Van Melle Benelux B.V.
P.O. Box 3000, 4800 DA Breda, The Netherlands.