Omschrijving
- Wit tarwebroodje
- met 2,2% honing en 0,7% chilivlokken
Inhoud en gewicht
70 Gram
- Portiegrootte:
- 70 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: tarwebloem, water, geëxtrudeerde mais, specerijen (o.a. chilivlok), honing, bakkersgist, appelpureeconcentraat, tarwegluten, rijstebloem, gejodeerd zout, plantaardige olie (raap, zonnebloem), palmvet, meelverbeteraar (ascorbinezuur [E300]), tarwemoutmeel, glucose-fructosestroop, perenpuree, zout, glucosestroop, kruiden, suiker, bevochtigingsmiddel (glycerol [E422]), azijn, tarwevezel, chili-extract, aroma, geleermiddel (pectinen [E440]), zuurteregelaar (melkzuur [E270]), inactieve gist. Waarvan toegevoegde suikers 3, 2g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1, 09g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Tarwe
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Noten, Sesamzaad, Soja, Gerst, Haver, Lactose, Lupine, Rogge, Amandel, Hazelnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.069 kJ (253 kcal) |
| Vet | 2,6 g |
| waarvan verzadigd | 0,6 g |
| waarvan onverzadigd | 1,6 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| waarvan suikers | 4,4 g |
| Voedingsvezel | 3,2 g |
| Eiwitten | 8,8 g |
| Zout | 1,1 g |