Omschrijving
- Volkoren tarwestokbrood
Inhoud en gewicht
400 Gram
- Portiegrootte:
- 10 gram
- Aantal porties:
- 40
Kenmerken
- Veganistisch
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: volkoren TARWEmeel, water, TARWEGLUTEN, gist, gejodeerd zout, TARWEmoutmeel, meelverbeteraar (ascorbinezuur [E300]), TARWEkiem. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,05g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Tarwe
- Kan bevatten:
- Gerst, Haver, Spelt, Rogge
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 996 kJ (236 kcal) |
| Vet | 1,8 g |
| waarvan verzadigd | 0,3 g |
| waarvan onverzadigd | 1 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan suikers | 0,5 g |
| Voedingsvezel | 7,2 g |
| Eiwitten | 9,3 g |
| Zout | 1,05 g |