Omschrijving
- SNACK WITH FRESH CHEESE & HERBS
Inhoud en gewicht
1 Stuks
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEBLOEM verse roomkaas (72,5%) (magere MELK, room (MELK), tapioca zetmeel, zout, melkzuurbacteriën), water, gedroogde ui (0,8%), gejodeerd zout (zout, kaliumjodaat), gedroogde bieslook (0,4%), gemodificeerde zetmelen, gedroogde knoflook (0,2%), gedroogde peters elie (0,2%), EIWITPOEDER, weipoeder (MELK), voedingszuur (citroenzuur)), water, palmolie, EIEREN, suiker, raapzaadolie, gejodeerd zo ut (zout, kaliumjodaat), gist, emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren), gluten (TARWE), zuurteregelaar (citroenzuur), natuurl ijke aroma's, meelverbeteraar (ascorbinezuur).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Tarwegluten, Eieren, Melk
- Kan bevatten:
- Noten, Amandel, Sesamzaad, Soja, Roggegluten, Gerstgluten, Haver, Speltgluten, Hazelnoot, Walnoot, Cashewnoot, Pecannoot, Pistachenoot, Khorasangluten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.452 kJ (348 kcal) |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 12 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan suikers | 3,1 g |
| Voedingsvezel | 1,5 g |
| Eiwitten | 7,2 g |
| Zout | 1,4 g |
Gebruik
Te bewaren bij -18°C. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.
- Bereiding Bakken:
- Bakken: 14 - 16 min bij 180°C met stoom
Bewaren
Te bewaren bij -18°C. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.
Contactgegevens
Leverancier
La Lorraine Bakery Group
Elisabethlaan 143 - 9400 Ninove (Belgium)