4
275 g
Bavet Omg they killed Kenny?! bel
275 g·Prijs per KG € 17,42
Alleen in de winkel
4
275 g
Na levering
minimaal 10 dagen houdbaar
Een romige tomatensaus op basis van champignons en tijm, boordevol smaak. Deze heerlijke pastasaus is ideaal voor een snelle, smaakvolle maaltijd. Verpakt per 275g, perfect voor 1 persoon.
- Vers bereid
- Invriesbaar
- Klaar om te serveren
- 82% minder plastiek
Omschrijving
- Roomsaus met champignon en tomaat
Inhoud en gewicht
0,28 Kilogram
Ingrediënten
Ingrediënten: MELK, ROOM(volle MELK, ROOM, emulgator: E471, stabilisatoren(E407, E412, E466)), champignon(10%), tomatenpuree, witte wijn (bevat SULFIET), groentenbouillon(maltodextrine, zout, aroma's, specerijen en kruiden), koolzaadolie, zonnebloemolie, zout, TARWEbloem, specerijen en kruiden, palmvet, gemodificeerd maïszetmeel, voedingszuur: citroenzuur.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Melk, Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 480 kJ (115 kcal) |
| Vet | 7,8 g |
| waarvan verzadigd | 4 g |
| Koolhydraten | 7,4 g |
| waarvan suikers | 4,8 g |
| Eiwitten | 3,3 g |
| Zout | 1,3 g |
Gebruik
Goed verhitten voor consumptie. Niet verhitten in de verpakking.
Bewaren
Bewaartemperatuur: 0 – 4°C. Na openen nog 3 dagen gekoeld houdbaar.