Omschrijving
- Filodeeg
- gevuld met kip, 17% tzatziki en bestrooid met 3% maïsvlokken
Extra informatie
Dit product is een Prijsfavoriet. Dat zijn onze eigen-merkproducten van topkwaliteit en ze zijn altijd voordelig. Je herkent ze aan het blauwe duimpje.
Inhoud en gewicht
85 Gram
- Portiegrootte:
- 85 gram
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEmeel, water, plantaardige olie (zonnebloem, katoenzaad, palm, kokos), 12% kippenvlees, groente (5,2% komkommer, tomaat, 0,5% knoflook, ui), maïsvlok, magereMELKpoeder, maiszetmeel, gemodificeerd zetmeel (aardappel, maïs), zout, MELKeiwit, geleermiddel (cellulose [E460], xanthaangom [E415], natriumalginaat [E401]), palmvetpoeder, rundergelatine, zuursel, WEIpoeder, suiker, zuurteregelaar (melkzuur [E270]), specerijen (o.a. MOSTERD), conserveermiddel (kaliumsorbaat [E202]), zout, SOJA-eiwit, dextrose, aardappelpoeder, emulgator (natriumpolyfosfaten [E452], lecithinen [E322]), citroensap, aroma, kleurstof (bèta-caroteen [160a]). Waarvan toegevoegde suikers 0,2g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,2g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Glutenbevattende Granen, Soja, Mosterd, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Eieren, Sesamzaad, Sulfieten, Selderij, Lupine, Hazelnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.328 kJ (317 kcal) |
| Vet | 16 g |
| waarvan verzadigd | 5,4 g |
| waarvan onverzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan suikers | 4,4 g |
| Voedingsvezel | 2,7 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 1,5 g |