Omschrijving
- Pizza belegd met mozzarella, diepgevroren.
Inhoud en gewicht
365 Gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Groene Punt
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, gepelde gehakte tomaten (20%), mozzarella (MELK) (20%), water, koolzaadolie, zout, suiker, kruiden, gist, zetmeel KAN EI, VIS, SOJA, SELDERIJ, SESAM, MOSTERD EN LUPINE BEVATTEN.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 961 kJ (228 kcal) |
| Vet | 6,5 g |
| waarvan verzadigd | 3,2 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan suikers | 3,7 g |
| Voedingsvezel | 1,1 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 1,3 g |
Gebruik
De pizza niet consumeren zonder volledig door te bakken. Gebruik geen magnetron of andere verwarmingsmethoden. Indien de pizza wordt bewaard zonder doos, bewaar dan de bereidingsinstructies op de verpakking en volg deze zorgvuldig op om ervoor te zorgen dat de pizza gaar is.
- Bereiding Bakken:
- Diepgevroren - Bereidingsinstructies voor conventionele ovens
- 1. Verwarm de oven voor op 250 °C.
- 2. Haal de pizza uit de vriezer en verwijder de folie.
- 3. Leg de pizza op het roster in het midden van de oven.
- Bak niet meer dan 1 pizza tegelijk.
- 4. Bak de pizza in de oven op 250 °C met boven-/onderwarmte gedurende minimaal 9 minuten.
- De kaas moet gesmolten zijn en de randen moeten goudbruin zijn. Het toevoegen van extra toppings kan een aanpassing van de baktijd vereisen.
- 5. Laat de pizza minstens 1 minuut afkoelen vooraleer op te dienen.
- Smakelijk!
Bewaren
Bij -18 °C (*** vak of diepvriezer) Na het ontdooien niet opnieuw invriezen.