7
460 ml
Häagen-Dazs Matcha green tea
7
460 ml
- Heerlijk roomijs met groene theepoeder
- Verbouwd in de heuvels van kagoshima in het zuiden van Japan
- Bereid met 35% verse room
- Zonder kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen
Omschrijving
- Groene thee roomijs
Extra informatie
Serverenhaal het roomijs 10-15 minuten voor het serveren uit de vriezer voor het beste resultaat.
Inhoud en gewicht
460 Milliliter. 400 Gram
- Portiegrootte:
- 2 x ijsbolletje (87 g)
- Aantal porties:
- 4
Kenmerken
- Triman
- OU Kosher Dairy
Ingrediënten
Ingrediënten: verse ROOM(35%), water, gecondenseerde magere MELK, suiker, EIGEEL, groene thee poeder (1,6%). allergenen: zie vetgedrukte ingrediënten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Eieren
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.006 kJ (241 kcal) |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 10 g |
| Koolhydraten | 21 g |
| waarvan suikers | 21 g |
| Voedingsvezel | 0,6 g |
| Eiwitten | 4,4 g |
| Zout | 0,15 g |
Bewaren
Na ontdooien niet opnieuw invriezen. Bewaren bij een temperatuur beneden -18 °C.
Contactgegevens
Leverancier
General Mills France SAS
30, cours de l’Ile Seguin 92100 BOULOGNE-BILLANCOURT, France
Service.Consommateur@genmills.com