3
5 stuks
Mars Karamel chocolade ice bar
3
5 stuks
- Verpakt per 5 ijsjes
- Maar 132 kcal per ijsje
- Lekker verkoelend tijdens een warme zomerdag
- 100% verantwoorde cacao
Dit product in een pakket
Omschrijving
- Ijs met karamel (16%) en omhuld met een laagje cacao (31%).
Inhoud en gewicht
200 Gram. 248 Milliliter. 5 Stuks
5 x 40 g = 200 g, 5 x 49.5 ml ℮ = 247.5 ml
- Portiegrootte:
- Portiegrootte: 49.5 ml
- Aantal porties:
- 5
Kenmerken
- Groene Punt
Ingrediënten
Ingrediënten: magere MELK (17%), glucosestroop, suiker, room (MELK) (14%), water, palmvet, gecondenseerde magere MELK met suiker (gecondenseerde magere MELK, suiker, lactose (MELK)), kokosvet, cacaomassa, magere MELKPOEDER, GERSTEMOUTEXTRACT, botervet (MELK), weipermeaat (MELK), lactose (MELK), magere cacao poeder, emulgatoren (E471, SOJALECITHINE), stabilisatoren (E407, E410, E412), zout, vanille-extract, natuurlijk aroma (MELK). (Kan bevatten: PINDA'S, AMANDELEN, HAZELNOTEN).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Gerst, Glutenbevattende Granen, Soja
- Kan bevatten:
- Pinda's, Amandel, Hazelnoot, Noten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 1.120 kJ (268 kcal) |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 9,1 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| waarvan suikers | 24 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0,18 g |
Bewaren
Bewaren bij -18 °C