2
330 ml
Hip Pop Living soda berries & cherries
330 ml·Prijs per LT € 6,94
Alleen in de winkel
2
330 ml
De functionele, gezondere frisdrank boordevol levende culturen, verrijkt met 1/4 van je dagelijkse prebiotische vezels en frisse appelazijn. Ontworpen om goed te smaken en goed te doen.
- Laag in kcal en vrij van zoetstoffen
- 100% natuurlijk, niks kunstmatig
- Met probiotica, bevat levende culturen
Omschrijving
- Hip Pop - Berries Cherries
Inhoud en gewicht
330 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
Ingrediënten
Water, appelconcentraat, cichoreiwortelvezel, appelciderazijn, natuurlijke aroma's, paarswortelconcentraat, citroenpulp, zoete kersensapconcentraat, vanille-extract uit Madagaskar, Bacillus coagulans.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 71 kJ (17 kcal) |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 2,9 g |
| waarvan suikers | 2,2 g |
| Voedingsvezel | 2,4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Openen en opdrinken
Contactgegevens
Leverancier
Hip pop
hello@drinkhippop.com