4
ca. 140 g
AH Cremeux de Rouge vvp
4
ca. 140 g
minimaal 7 dagen houdbaar
- Kaassoort: 4 - Roodflora kaas
- Herkomst: Frankrijk
- Gemaakt van: koemelk
- Deze kaas smaakt het best op kamertemperatuur.
Omschrijving
- Cremeux de Rouge kaas 60+
Inhoud en gewicht
142 Gram
- Portiegrootte:
- 10 gram
- Aantal porties:
- 14
Kenmerken
- Vegetarisch
- Glutenvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: gepasteuriseerde melk, room, zuursel, zout, microbieel stremsel, kleurstof (annatto norbixine [E160b(ii)]), oppervlakteflora. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,4g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.422 kJ (344 kcal) |
| Vet | 31 g |
| waarvan verzadigd | 22 g |
| waarvan onverzadigd | 9 g |
| Koolhydraten | 1,2 g |
| waarvan suikers | 1,2 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 1,4 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.