6
450 g
AH Verse maaltijd tikka masala
t/m maandag
6
450 g
minimaal 2 dagen houdbaar
AH Verse maaltijden
- Gemakkelijk en snel een verse avondmaaltijd
- Verpakking is geschikt voor de magnetron
Omschrijving
- Maaltijd
- met 43% kruidige tomaten-roomsaus, 40% gekookte basmatirijst, gegaarde scharrelkipdijfiletblokjes en 0,4% verse peterselie
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
450 Gram
- Portiegrootte:
- 450 gram
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: water, groente (9,4% tomaat, 4,7% rode paprika, 1,8% ui, 0,4% knoflook), 15% kippendijfilet, basmatirijst, 6,4% volle yoghurt, 3,2% tomatenpuree, 2,6% room, specerijen, conserveermiddel (gebufferde azijn [E267], kaliumsorbaat [E202], natriumbenzoaat [E211]), voedingszuur (citroenzuur [E330], kaliumlactaat [E326], natriumacetaten [E262]), gemodificeerd maïszetmeel, plantaardige olie (raap, zonnebloem), zeezout, verse peterselie, verdikkingsmiddel (guarpitmeel [E412], carrageen [E407]), azijn, aardappelzetmeel, natuurlijk aroma, citroensapconcentraat, emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren [E471]), stabilisator (cellulosegom [E466]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,45g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
- Kan bevatten:
- Eieren, Tarwegluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 502 kJ (119 kcal) |
| Vet | 4,2 g |
| waarvan verzadigd | 1,4 g |
| waarvan onverzadigd | 2,3 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 1,7 g |
| Voedingsvezel | 1 g |
| Eiwitten | 4,9 g |
| Zout | 0,53 g |
Gebruik
Ondanks zorgvuldig fileren kan een botje in de kip achtergebleven zijn.
- Bereiding:
- Magnetron (700 Watt): prik enkele gaatjes in de plastic folie. Plaats de aluminiumschaal op een voor de magnetron geschikt bord en verwarm 7 minuten. Voorkom dat de maaltijd tijdens het opwarmen tegen de binnenwand van de magnetron aankomt.
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum.