6
450 g
AH Stoommaaltijd Mediterrane kip
6
450 g
minimaal 2 dagen houdbaar
- Gemakkelijk en snel een verse avondmaaltijd
- Door het stoomventiel worden de ingrediënten gaar gestoomd in de magnetron
- Bevat minimaal 200 gram groenten
- Met natuurlijke ingrediënten
Omschrijving
- Stoommaaltijd
- met 24% gekookte orzo, gemarineerde scharrelkipfilethaasjes, courgette, cherrytomaat, gele paprika, 6,7% roomkaas en rode ui
Inhoud en gewicht
450 Gram
- Portiegrootte:
- 450 gram
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: groente (16% courgette, 8,9% gele paprika, 8,4% cherrytomaat, 6,4% rode ui, 5,8% spinazie, 0,3% tomaat), 20% kipfilet, water, durumtarwegriesmeel, roomkaas, plantaardige olie (zonnebloem, olijf), 0,7% verse peterselie, zout, puree (0,2% knoflook, 0,07% zongedroogde tomaat), kruiden, specerijen, tomatenpoeder, suiker, rodewijnazijn, druivenmost, maïszetmeel, extract van paprika, citroensap, natuurlijk aroma, oregano-extract, zeezout, stabilisator (xanthaangom [E415]). Alle in dit product gebruikte e-nummers zijn van natuurlijke oorsprong. Waarvan toegevoegde suikers 0,1g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,47g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose, Tarwegluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 403 kJ (96 kcal) |
| Vet | 3,1 g |
| waarvan verzadigd | 1,2 g |
| waarvan onverzadigd | 1,8 g |
| Koolhydraten | 9,5 g |
| waarvan suikers | 2,3 g |
| Voedingsvezel | 1,4 g |
| Eiwitten | 6,8 g |
| Zout | 0,55 g |
Gebruik
Ondanks zorgvuldig fileren kan een botje in de kip achtergebleven zijn.
- Bereiding:
- Magnetron (700 Watt): zet de gesloten verpakking in de magnetron en verwarm 6,5 minuut. De ingrediënten stomen gaar met maximaal behoud van smaak en voedingswaarde. Het stoomventiel voorkomt overdruk. Na bereiding 1 minuut laten staan.
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 4°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum.