4
450 g
AH Fusili rode pesto
Alleen in de winkel
4
450 g
minimaal 2 dagen houdbaar
- Gemakkelijk en snel een avondmaaltijd
Omschrijving
- Maaltijd
- met 51% rodepestosaus en 49% gekookte pasta
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
450 Gram
- Portiegrootte:
- 450 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: water, groente (14% tomaat, 7,9% rode paprika, 5,3% courgette, 3,2% ui, 0,3% knoflook), durumtarwegriesmeel, melk, 1,8% tomatenpuree, plantaardige olie (1% olijf, zonnebloem), 0,8% pijnboompit, gemodificeerd maïszetmeel, wittewijnazijn, 0,7% zongedroogde tomaat, zout, kruiden (o.a. 0,1% basilicum), suiker, specerijen, azijn, aardappelzetmeel, zeezout, citroensap, conserveermiddel (kaliumsorbaat [E202], natriumbenzoaat [E211]), natuurlijk aroma, gistextract, verdikkingsmiddel (guarpitmeel [E412]), microbieel stremsel, zuursel. Waarvan toegevoegde suikers 0,2g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,47g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Eieren, Soja, Mosterd, Gerstgluten, Haver, Roggegluten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 523 kJ (124 kcal) |
| Vet | 3,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,7 g |
| waarvan onverzadigd | 2,2 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan suikers | 2,4 g |
| Voedingsvezel | 1,5 g |
| Eiwitten | 4,1 g |
| Zout | 0,55 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Magnetron (700 Watt): prik enkele gaatjes in de folie. Plaats de schaal in de magnetron en verwarm 5,5 minuut. Goed doorroeren voor gebruik. Na bereiding 1 minuten laten staan.
Bewaren
Niet geschikt om thuis in te vriezen.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum.