25%korting
3
4.51
ca. 410 g
AH Gekruide varkensspiering bel
ca. 410 g·Normale prijs per KG € 10,99
t/m maandag
3
4.51
ca. 410 g
Na levering
minimaal 2 dagen houdbaar
Smaakvolle en sappige varkensspiering, alvast op smaak gebracht met kruiden.
- Varkensvlees afkomstig uit België
- Bereiding: BBQ of pan, ongeveer 10 minuten. Regelmatig keren.
- Met 1 ster Beter Leven Keurmerk
- Tip: prik niet met een vork in het vlees. Zo blijft het lekker sappig.
Omschrijving
- Varkensspieringkotelet gekruid
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
410 Gram
- Portiegrootte:
- 205 gram
- Aantal porties:
- 2
Kenmerken
- Beter Leven 1 Ster
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: 97% varkensvlees, natriumgereduceerd zeezout, specerijen, tomatenpoeder, kruiden. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,79g per 100 gram
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 778 kJ (187 kcal) |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 4,6 g |
| waarvan onverzadigd | 6,3 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan suikers | 0,2 g |
| Voedingsvezel | 0,3 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0,95 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Barbecue: gril de kotelet in ca. 10 minuten bruin en gaar. Regelmatig keren. Koekenpan: verhit vloeibare margarine en/of (olijf)olie en bak de kotelet aan beide zijden bruin en op matige temperatuur in ca. 10 minuten gaar. Regelmatig keren. Let op, product door en door verhitten.
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 3 maanden gebruiken. Voor gebruik ontdooien.Te gebruiken tot en met: zie bovenzijde, mits gekoeld bewaard (max. 4°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum.