2
200 g
Duyvis Borrelnootjes Doritos sweet chili pepper
Alleen in de winkel
2
200 g
- Heerlijk krokant
- Geen kunstmatige kleurstoffen
- Geschikt voor vegetariers
- Probeer ze allemaal
Omschrijving
- Pinda's in een krokant jasje met zoete chilipepersmaak
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- 30g¹ (¹)Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 6 - 7
Ingrediënten
Ingrediënten: PINDA'S (49%), zetmeel (bevat TARWE), zonnebloemolie, suiker, zoete chilipepersmaak [suiker, aroma's, smaakversterkers (mononatriumglutamaat, dinatriumguanylaat), kaliumchloride, gehydrolyseerd plantaardig eiwit, zout, knoflookpoeder, paprikapoeder, uipoeder, voedingszuur (citroenzuur), cayennepeper, kleurstof (paprika-extract)], zout, kaliumchloride, kleurstoffen (bietenrood, curcumine). Kan soja, melk, mosterd en verschillende soorten noten bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Pinda's, Glutenbevattende Granen, Tarwe
- Kan bevatten:
- Melk, Noten, Soja, Mosterd
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.219 kJ (532 kcal) |
| Vet | 34 g |
| waarvan verzadigd | 4,9 g |
| Koolhydraten | 41 g |
| waarvan suikers | 6,8 g |
| Voedingsvezel | 2,9 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 1,3 g |
Gebruik
Let op: kleine kinderen kunnen zich in pinda's en noten verslikken.
Bewaren
Koel en droog bewaren. Een geopend zakje kan het beste bewaard worden in een licht- en luchtdichte trommel.
Contactgegevens
Leverancier
PepsiCo Nederland BV (Foods Division)
Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, The Netherlands
0800-7377426