3
90 g
Van Strien Luxe bladerdeeg stengelmix
90 g·Prijs per KG € 41,00
Alleen in de winkel
3
90 g
In elke koekje wat uit de Van Strien ovens komt, proef je de liefde voor het vak, de lange traditie en de beste ingrediënten. Koekjes waar je helemaal verslingerd aan raakt, die bakken ze het liefst!
- Knapperig boterbladerdeeg, met de hand opgebouwd uit meer dan 2000 laagjes.
- Met echte belegen Gouda kaas, geroosterde amandel en luxe meerzaden mix.
- Je proeft het ambacht van echte banketbakkers in deze zoutjes.
- En dat is pas écht genieten bij het apéritief!
Omschrijving
- roomboter hartige koekjes
Extra informatie
In Van Strien koekjes alleen echte ingrediënten, geen kunstmatige toevoegingen of conserveringsmiddelen.
Inhoud en gewicht
90 Gram
Ingrediënten
TARWEbloem, 29% roomboter (MELK), water, 6% belegen goudse kaas (MELK, zetmeel, zout, zuursel, stremsel, conserveermiddel (natriumnitraat), kleurstof (annatto, bixine, norbixine)), 5% AMANDELEN, 3% zonnebloempitten, EI, zeezout, 1,2% SESAMZAAD, EIgeel, 0,5% lijnzaad, 0,5% blauw maanzaad, kleurstof (caroteen)
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwegluten, Glutenbevattende Granen, Eieren, Melk, Amandel, Noten, Sesamzaad, Lactose
- Kan bevatten:
- Roggegluten, Gerstgluten, Haver, Soja, Mosterd, Lupine
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.540 kJ (610 kcal) |
| Vet | 45 g |
| waarvan verzadigd | 26 g |
| Koolhydraten | 37 g |
| waarvan suikers | 1,4 g |
| Voedingsvezel | 2,3 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 1,9 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren. Na openen luchtdicht bewaren.
Contactgegevens
Leverancier
Van Strien
Simon Stevinstraat 3, 3261 MG Oud-Beijerland