2
100 g
Hollandia Kaaswafeltjes Gouda
100 g
Alleen in de winkel
2
100 g
Flinterdunne kaaswafeltjes met echte Goudse kaas.
- Gebakken met wafelijzers op traditionele wijze
- Voor bij de borrel of als snack tussendoor
- Product uit Nederland (groningen)
Omschrijving
- Goudse kaaswafels
Inhoud en gewicht
100 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEBLOEM (GLUTEN), gedroogde glucosestroop, Goudse kaaspoeder (13%) (MELK), plantaardige olien en vetten (kokos), zout, gistextractpoeder (GLUTEN), scharrelkip heel EIPOEDER, aroma (smaakversterker: E621, E627 en E631) (GLUTEN EN MELK), sojabloem, emulgator: SOJAlecithine, peper
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Tarwe, Glutenbevattende Granen, Soja, Melk
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.829 kJ (438 kcal) |
| Vet | 18 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Voedingsvezel | 2 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 3 g |
Gebruik
Hier openen
Contactgegevens
Leverancier
Hollandia Authentic B.V.
Nieuwstraat 12, 7513 DC Enschede
https://www.vegter.nl/https://www.hollandia-authentic.nl/