2
100 g
Mitsuba Sweet chili crispy rice crackers
100 g
Alleen in de winkel
2
100 g
Geef je borrel een aziatisch tintje met deze knapperige glutenvrije rijstcracker van mitsuba.
- Bereid met zoete Chilisaus
- Glutenvrij
- Vegetarisch
- Lekker voor bij de borrel
Omschrijving
- Dunne rijstcrackers met chiazaad en zoete chillismaak
Extra informatie
omschrijvingdunne rijstcrackers met sweet chilli smaakmsg free, Palm oil free, bakedextra informatiedunne rijstcrackers met sweet chilli smaakinhoud en gewicht100 gramportiegrootte:25 g 1 portie = 25 g.aantal porties:4
Inhoud en gewicht
100 Gram
- Portiegrootte:
- 25 g** **1 portie = 25 g.
- Aantal porties:
- 4
Kenmerken
- Triman
- Groene Punt
Ingrediënten
Ingrediënten: 50% zilvervliesrijst, 34% rijst, rijstolie, suiker, zout, 1% chiazaad (Salvia hispanica). tomatenpoeder, gistextract, uienpoeder, maltodextrine, knoflookpoeder, rijstebloem, antioxidant: E306, paprikapoeder, chilipoeder, witte peper, gemberpoeder, steranijs, peterselie, kleurstof: paprika-extract, zuurteregelaar: appelzuur.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.797 kJ (426 kcal) |
| Vet | 9,6 g |
| waarvan verzadigd | 1,9 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan suikers | 3,2 g |
| Voedingsvezel | 2,9 g |
| Eiwitten | 8,3 g |
| Zout | 1,25 g |
Bewaren
Koel, droog en donker bewaren.