36
0,75 l
Veuve Clicquot Brut
Alleen in de winkel
36
0,75 l
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 12.0%
Extra informatie
Veuve Clicquot Ponsardin is het op een na grootste Champagnehuis ter wereld. Dit Champagnehuis is opgericht in 1772 door Philippe Clicquot, maar draagt de naam van de Veuve Clicquot Ponsardin sinds de 19e eeuw. Nadat de weduwe Nicole-Barbe Clicquot-Ponsardin er alleen voor kwam te staan, wijdde zij zich met hart en ziel aan de zaak. Zij heeft het huis sterk en groot gemaakt. In Reims en omstreken kreeg ze al snel de respectvolle bijnaam 'La Grande Dame de la Champagne'.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten:
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 per millilitre (/mL) |
|---|---|
| Energie | 0 kJ (0 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
France
Champagne
Champagne AOC
Contactgegevens
Leverancier
Veuve Clicquot Champagne
1, rue Albert Thomas, Reims, France
newbrand@bottlebooks.mehttps://www.veuveclicquot.com/