Omschrijving
- Koolzuurhoudende frisdrank met citroensmaak en een schijfje citroen.
Inhoud en gewicht
340 Milliliter
Kenmerken
- Statiegeld (alleen Nederland)
- Triman
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, fructose-glucosestroop, suiker, 2,85% citroenschijf, zuurtereglaars (E330, E300, E331), 0,54% citroenconcentraat, aroma's.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 216 kJ (51 kcal) |
| Vet | 0,01 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Eiwitten | 0,14 g |
| Zout | 0,01 g |
Gebruik
Pas op tijdens het drinken, omdat het mogelijk citroenpitten kan bevatten.Best opened at 15°C. Open the lid slowly by lifting straight up.
Bewaren
Koel en droog bewaren, uit de buurt van warmtebronnen.
Herkomst
Geproduceerd in Zuid Korea.
Contactgegevens
Leverancier
Tropical World Food
P.O. Box 56, 1420 AB Uithoorn, The Netherlands
info@effbv.nlhttps://www.tropicalworldfood.com/