Koken met dit product
Omschrijving
- Olijfolie, Bestaande uit geraffineerde olijfolie en 5% olijfolie van de eerste persing
- Composed of refined olive oils and 5% virgin olive oil
- Olie die uitsluitend bestaat uit geraffineerde olijfolie en rechtstreeks uit olijven verkregen olie
Inhoud en gewicht
500 Milliliter
- Portiegrootte:
- 15 milliliter
- Aantal porties:
- 33
Kenmerken
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: geraffineerde olijfolie, vierge olijfolie. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 milliliter en waarvan toegevoegd zout 0g per 100 milliliter
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 3.404 kJ (828 kcal) |
| Vet | 92 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| waarvan onverzadigd | 77 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot einde: Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel en droog bewaren, tegen direct zonlicht beschermen. Olijfolie heeft de eigenschap te stollen bij temperaturen onder de 7°C. Dit heeft geen invloed op de kwaliteit. Bij kamertemperatuur komt de olijfolie terug in haar oorspronkelijke staat.

