9
0,75 l
Filippo Berio Delicato extra vierge olijfolie
0,75 l·Prijs per LT € 13,32
9
0,75 l
Filippo berio delicato is een milde, lichte extra vierge olijfolie, met een onderscheidend zacht smaakprofiel. Toegankelijk voor iedereen. Geeft smaak aan je gerechten maar is niet overheersend.
- Zacht aroma van olijven, vleugjes van groen gras en rijpe tomaten
- Extra vierge olijfolie zonder de bittere en pikante smaak ervan
- Voor gebruik bij delicate gerechten zoals vis en groenten
Omschrijving
- FBERIO EXV DELICATO BOT T6x750ML
Inhoud en gewicht
750 Milliliter
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 3.378 kJ (822 kcal) |
| Vet | 91 g |
| waarvan verzadigd | 14 g |
| Zout | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
Gebruik
Houd uit de buurt van licht en warmtebronnen.
Contactgegevens
Leverancier
salov spa
Via di Montramito, 1600, 55054 Massarosa LU