7
450 ml
Monini Gran fruttato olijfolie knijpfles
450 ml·Prijs per LT € 17,76
7
450 ml
De Monini gran fruttato extra vierge olijfolie van 100% Italiaanse olijven in een handige knijpfles.
- Voor zowel koud als warm gebruik
Omschrijving
- Extra Vierge Olijfolie van Eerste Persing
Inhoud en gewicht
450 Milliliter
Kenmerken
- Recyclebaar
- Orthodox Union Kosher
Ingrediënten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 3.403 kJ (828 kcal) |
| Vet | 92 g |
| waarvan verzadigd | 14 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
The oil comes out only when you squeeze the bottle
Bewaren
Koel en donker bewaren.