9
0,5 l
Gkazas Extra virgin olive oil
0,5 l·Prijs per LT € 19,98
9
0,5 l
Cold-pressed, not blended with other oils and free of additives. Completely pure and entirely natural! An Honest product, made by a family-run business.
- Gkazas kretene exgra vierge olijfolie
- Cold-pressed, not blended with other oils and free of additives
- Completely pure and entirely natural
- An Honest product, made by a family-run business
Omschrijving
- Gkazas Extra Vierge Olijfolie 500ml fles Conv
Extra informatie
Can be applied to hot and cold dishes
Inhoud en gewicht
0,5 Liter
Ingrediënten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 832 kcal (3.699 kJ) |
| Vet | 97 g |
| waarvan verzadigd | 14 g |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 73 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,04 g |
| Vitamine K | 1,37 g |
| Vitamine E | 1,37 g |
| Omega 3 Vetzuren | 0,76 g |
| Omega 6 Vetzuren | 9,7 g |
Bewaren
Koel en donker bewaren
Contactgegevens
Leverancier
Gkazas Olijfolie
info@gkazas.com