Omschrijving
- Extra olijfolie van de eerste persing
- Rechtstreeks uit olijven en uitsluitend op mechanische wijze verkregen olijfolie van superieure kwaliteit
- Skal 001920
- EU-bio-logo
- ES-ECO-003-AN
- Maximaal toegestane volume van de drukverpakking 335 ml
Inhoud en gewicht
200 Milliliter
Kenmerken
- Biologisch
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: extra vierge olijfolie*. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 milliliter en waarvan toegevoegd zout 0g per 100 milliliter EU Landbouw *Van biologische oorsprong.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 3.404 kJ (828 kcal) |
| Vet | 92 g |
| waarvan verzadigd | 14 g |
| waarvan onverzadigd | 78 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Gebruik: de spray bij kamertemperatuur gebruiken. Spray op een afstand van 5-10 cm op een koud oppervlak. Niet schudden.
Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen
Waarschuwingssymbool: GHS02 Signaalwoord: GEVAAR Gevarenaanduidingen: Zeer licht ontvlambare aerosol. Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting. Veiligheidsvoorschriften: Niet in open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten. Verwijderd houden van warmte/hete oppervlakken/vonken/open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. Ook na gebruik niet doorboren of verbranden. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C. Buiten het bereik van kinderen houden.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot einde: zie onderzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren.
Herkomst
Land van oorsprong: Spanje