7
0,75 l
Mastri Vernacoli Chardonnay
Alleen in de winkel
7
0,75 l
- Kleur, smaak: Wit, vol en droog
- Druivenras: Chardonnay
- Land, streek: Italie, trentino
- Lekker bij: Borrel, kip
- Bekroond: De Grote Hamersma 8,5
Omschrijving
- Wine
- Alcoholpercentage:
- 12.5%
Extra informatie
Deze chardonnay komt uit trentino, in het noorden van italie. Doordat het daar, tussen de bergen, relatief koel is, behouden de druiven knisperende zuren die deze volle, zachte wijn lekker fris maken. Het is een echte allemansvriend waarmee je uitgebreid kunt borrelen en die bij allerlei gerechten past. Van salades, vis en kip tot een kaasplank.
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: Druiven, geconcentreerde druivenmost, stabilisatoren: bevat arabische gom en/of kaliumpolyaspartaat; zuurteregelaars: bevat L(+)-wijnsteenzuur en/of appelzuur (D,L-; L-) en/of citroenzuur; conserveermiddelen en antioxidanten: sulfieten. Gebotteld onder beschermende atmosfeer.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 302 kJ (73 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 0,3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Herkomst
Italy
Trentino