4
0,75 l
Sarmentino Moscato
0,75 l·Prijs per LT € 6,65
4
0,75 l
Altijd lekker, zo'n lichte witte wijn met de friszoete smaak van rijpe muskaatdruif. Om zomaar van te genieten.
- Kleur, smaak: wit, lichtzoet
- Druivenras: muscat
- Land, streek: Zuid-Afrika
- Lekker bij: salade, kaas
Omschrijving
- Witte wijn
- Alcoholpercentage:
- 8.5%
Inhoud en gewicht
0,75 Liter
- Portiegrootte:
- 125 milliliter
- Aantal porties:
- 6
Kenmerken
- Zwangerschapslogo
Ingrediënten
Ingrediënten: witte druif, stabilisator (cellulosegom [E466], arabische gom [E414], metawijnsteenzuur [E353]), zuurteregelaar (appelzuur [E296], melkzuur [E270], l(+)-wijnsteenzuur [E334]), conserveermiddel (kaliumwaterstofsulfiet [E228]).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sulfieten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 299 kJ (72 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| waarvan onverzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5,8 g |
| waarvan suikers | 5 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |